Taxi bagażowe Kraków 24h/7

ul. Jana Kurczaba 35/65 30-868 Kraków

tel: 790439810

Przydatne informacje

Pracujemy siedem dni w tygodniu i dostosowujemy godziny do naszych klientów. Mamy kilka samochodów o różnej kubaturze i sposobie załadunku. Wycena usług jest bardzo szybka.

Zadzwoń , zapytaj , zamów !!!

 

 Przewozimy meble, paczki, materiały budowlane, skutery, oraz wszelakiego rodzaju duże i ciężkie towary

 

   30 min. to średni czas dojazdu do klienta !!! 

W kilku słowach o tym co robimy

POŁĄCZ: 790439810

POŁACZ: 790439810

Transport

Nasza firma od wielu lat zajmuje się transportem i  przeprowadzkami lokalnymi oraz krajowymi. Ponadto mamy duże doświadczenie w transporcie urządzeń AGD i RTV. Świadczymy usługi zarówno taksówki bagażowej (wynajem kierowcy z samochodem),  jak i usługi transportowe z wniesieniem sprzętu do domu. Ponadto oferujemy utylizację zbędnych rzeczy i urządzeń. Jesteśmy legalnym transportem oraz czynnym  płatnikiem VAT , faktury wystawiamy od razu po zakończonym zleceniu lub od razu wysyłamy na wskazany adres e-mail. Istnieje możliwość zapłaty gotówką , kartą płatniczą , BLIK - em oraz wcześniejszej zapłaty , wtedy przesyłamy na e-mail fakturę pro-forma.

Ponadto posiadamy dwa samochody marki Ford Transit (blaszak) Maxi i Mini ( który wjeżdża do każdego garażu podziemnego ) dzięki czemu cały czas jesteśmy do dyspozycji klientów, nie kolidując z naszymi innymi zleceniami.

 Posiadamy  samochód marki Renault Master Kontener (zamknięty) 21  m³ o wymiarach :

4,2 m X 2,2 m X 2,2 m

Ładowność do 2,5 tony.

O nas